انجام اولترازد

انجام اولترازد

انجام اولترازد:خیلی ها در دنیا هستند که آرزو دارند از شر چاقی و چربی های اضافه رهایی یابند .چون چاقی تناسب اندام افراد را به هم می ریزد و سبب کاهش اعتماد به نفس آنان می شود و آنان نمی توانند لباس مناسب برای اندام خود پیدا کنند .همچنین چاقی می تواند دیابت نوع یک در فرد ایجاد کند و سبب ابتلای فرد به انواع بیماریها از جمله بیماری های قلبی عروقی شود.

 

 

چاقی رضایت از خویشتن و انگیزه برای فعالیت‌های جمعی را در افراد کم می کند  و رفته رفته فرد را به  تنبلی، افسردگی و ناکامی در مناسبات شغلی و عاطفی سوق می دهد .اما در صورتی که  چربی در بدن فرد به اندازه باشد ،منجر به سلامتی بیشتر، درد، فشار و اضطراب کمتر، خواب بهتر، انرژی بیشتر، کاهش هزینه‌های درمانی، اعتماد به نفس بیشترو  نیاز کمتر به دارو و خلق و خوی بشاش‌تر می شود.

 

 

امروزه در عواملی که سبب ابتلای افراد به چاقی می شود تحقیقات زیادی انجام شده است .امروزه افراد به دلیل مدرن شدن زندگی و قرار گرفتن در عصر سرعت و تکنولوژی ،صبر و حوصله و وقت آن را ندارند که برای سوزاندن چربی ها زمان طولانی صرف کنند .همچنین گاهی اتفاق می افتد که فرد مدت ها ورزش می کند و رژیم می گیرد و کاهش وزن پیدا می کند اما بعد از مدتی دوباره به حالت قبل باز می گردند.همچنین افراد برای کم کردن وزن با رژیم مجبورند گرسنگی های زجر آوری راتحمل کنند .

 

 

از بین بردن چربی ها با انجام اولترازد

در انجام اولترازد، دشتگاه اولترازد قادر است  در زمان کمی  با ایجاد کردن  فشار منفی در داخل سلول های چربی، آن ها را نابود کرد ه و سبب  انفجار بدون بازگشت  سلول های چربی درمدت یک جلسه شود و چربی هایی که تخریب شده اند به حالت مایع در آیند و با فرآیند طبیعی بدن و یا با ساکسن از بدن خارج شوند. اولترازد ،روشی بی خطر و مدرن برای کاهش وزن است و سبب می شود  افراد بتوانند با با خیال راحت و بدون نگرانی و اضطراب  به انجام اولترازد بپردازند.همچنین انجام اولترازد در تمام نواحی بدن قابل انجام است.

 

 

 

تاریخچه اولترازد

میشل Zocchi از ایتالیا و رالف Kloen از ایالات متحده با توسعه و معرفی روشی به کمک اولتراسوند داخلی لیپوساکشن (ULA) موفق شدند برای خارج کردن  چربی ها از بدن روش جدیدی را اختراع کنند . بعد ها  ،شرکت ها دست به تجاری سازی این روش زدند و از آن به عنوان روشی  برای لیپوساکشن و از بین بردن چربی های اضافه و موضعی بدن استفاده کردند.در ایران نام تجاری این دستگاه اولترازد  می باشد  و ساخت کشور کره می باشد و از آن  به عنوان ابزاری در عمل جراحی استفاده می شود.

 

 

 

روش انجام اولترازد چگونه است؟

برای انجام اولترازد ، امواج با طول موج مشخص استفاده می شوند که منجر به تخریب سلول های چربی می شوند.در اولترازد ، اعمال فشار منفی و بوجود آمدن حباب های افزایش یابنده در سلول های چربی ،باعث تخریب و نابودی سلول های چربی می شوند و سپس این سلول های چربی تخریب شده  به صورت مایع در می آیند وبا فرآیند طبیعی بدن از بدن خارج می شوند.

 

 

 اولترازد برخلاف روش‌های جراحی مانند بای‌پس معده و لیپوساکشن، جای زخمی در بدن بیمار بر جا نمی گذارد  و در اکثر مواقع ،خونریزی، عفونت و درد نداشته و بیمار می تواند پس از انجام اولترازد مرخص شود.  اولترازد خیلی سریع چربی ها را از بین می رود و لاغری ای که با اولترازد ایجاد می شود قابل بازگشت نیست.چون سلول های جربی به طور کامل تخریب شده اند و از بین رفته اند.در انجام اولترازد، امواج اولترازد  به صورت پالسی و مستمر ، برای دو کاربرد متفاوت به کار می رود.

 

 

 

امواج پالسی اولترازد

 

روش پالسی در انجام اولترازد،برای قسمت های حساس بدن مثل غبغب استفاده می شود .

 

 

 

 

امواج مستمر اولترازد

 

 امواج مستمر که انرژی بالاتری  را دارند ، برای قسمت هایی از بدن که چربی بیشتری دارند استفاده می شود. درانجام اولترازد برخلاف سیستم ها ی دیگر ،فرکانس دستگاه قابل  تنظیم و تغییر می باشد. گستره ی فرکانس اولترازد بین ۲۶ تا ۵۰ کیلوهرتز و قدرت خروج آن تا ۱۰۰ وات می باشد.

 

 

 

مزیت انجام اولترازد

مزیتی که انجام اولترازد نسبت سایر روش های لیپوساکشن دارد  ،اینست که در انجام اولترازد ،سلول های چربی بدون آسیب رساندن به دیگربافت های بدن ،از بدن خارج می شوند . بنابراین در انجام اولترازد  ، امکان ندارد چربی ها به حالت قبل از انجام اولترازد برگردند.با انجام اولترازد ،این امکان وجود دارد که  چربی های چند نقطه از بدن به طور همزمان تخلیه شوند .بنابراین انجام اولترازد سبب می شود  مقدار چربی زیادی از بدن خارج شود.

 

 

 

 

لیفت پوست با انجام اولترازد

در انجام اولترازد علاوه بر خارج کردن چربی ها ،امکان لیفت و کشش پوست نیز با امواج  اولترازد هست  و در دستگاه های مجهز به امواج هایفو ، تحریک کلاژن سازی سبب می شود ،از افتادگی پوست بعد از جراحی پیشگیری شود.در برخی از روش های لیپوساکشن ،امکان دارد قسمتی از چربی های سوزانده شده،نتوانند  از بدن خارج شوند که در اینصورت از طریق فیزیولوژیک دفع می شوند.

 

 

 

 

همچنین این چربی های تخریب شده  در حین انجام اولترازد ،بر بدن تاثیر منفی نمی گذارد و  کلسترول و تری گلیسرید خون را زیاد نمی کند.بنابراین می توان گفت  هزینه انجام اولترازد و سایر نواخی بدن،به هیچ وجه هزینه ی اضافی نمی باشد .بلکه سبب می شود شما برای همیشه از شر چربی های اضافی خلاص شوید و به تناسب اندام برسید.

 

 

 

 

مزیت های دیگر انجام اولترازد

مزیت دیگر انجام اولترازد این است که دستگاه اولترازد را می توان برای تمام اعضای بدن استفاده کرد  و حداقل عارضه را هم  متوجه بدن بیمار می کند.مزیت دیگر انجام اولترازد اینست که اولترازد قادر است نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن ایجاد کند.

 

 

همچنین می توان در حین انجام اولترازد،با استفاده از امواج HIFU، لیفتینگ پوست را هم همزمان انجام داد.انجام اولترازد برای نواحی  مختلف بدن از جمله صورت ، گونه ، بازوها ، پشت ، غبغب ، شکم ، ران ها ، باسن ، پهلو ها و …استفاده می شود..و می توان با انجام اولترازد، شکم  SIX PACK  یا 6 تکه ایجاد کرد.انجام اولترازد ،حداقل درد ،خونریزی و تورم را نسبت به روش های دیگر دارد .

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *