جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

 جراح بینی خوب در تهران ، قطعا شما را در داشتن یک بینی زیبا یاری خواهد کرد. باید دقت کنید تا جراحی را  انتخاب کنید که از تبحر و دانش و مهارت کافی برخوردار باشد تا نتیجه مطلوب و رضایت بخش و مورد نظرتان حاصل شود.

 

 

افرادی وجود دارند که دارای بینی بسیار نازیبا و غیرنرمال هستند و تاثیر بسیار منفی در چهره فرد دارد و با عث کاهش اعتماد به نفس آنها  شده است.جراح بینی خوب می تواند با اصلاح بینی آنها باعث زیبایی چهره در آن ها شده و اعتماد به نفسشان بالا رود.به طور میانگین از بین هر دو نفر،یک نفر بینی خود را عمل کرده است و خیلی از کسانی هم که عمل نکرده اند در فکر عمل و زیباتر کردن بینی خود هستند .این امر نشان دهنده پرطرفدار بودن عمل جراحی زیبایی بینی در بین مردم می باشد و توجه مردم به جراح بینی خوب در تهران را بیش از پیش کرده است.

 

 

 

 

مشاوره با جراح بینی قبل از عمل

 

برای انتخاب کردن یک جراح بینی خوب در تهران باید نکات و معیارهای خاصی را مد نظر داشت .مثلا جراح بینی خوب در تهران باید قادر باشد بینی بیمار را متناسب با سایر اجزای صورت در بیاورد و مثلا یرای کسانی که صورت و اجزای صورتشان بزرگ است بینی را خیلی کوچک نکند تا تناسب صورت حفظ شود و اگر چنین بیماری درخواست بینی بیش از حد کوچک را کرد،جراح بینی خوب در تهران باید طی یک جلسه مشاوره با بیمار صحبت کند و بتواند با دلایل منطقی بیمار را از این خواسته اش منصرف کند. مثلا جراح بینی خوب در تهران به بیمارش بگوید که در صورت کوچک شدن بیش از حد بینی ممکن است تنفس وی دچار مشکل شود.

 

 

 

در نظر گرفتن سلامتی بیمار در جراحی بینی

 

جراح بینی خوب در تهران باید در هنگام انجام عمل روی بینی بیمار،حتما دو جنبه  را مد نظر داشته باشد، یکی زیبایی بیمار و دیگری سلامتی بیمار.جراح بینی خوب در تهران هیچ گاه نباید سلامتی یک بیمار را فدای زیبایی او کند .در کل باید بین جنبه سلامتی و زیبایی تعادل برقرار شود چرا که در غیر اینصورت ،بیمار پس از مدتی از نتیجه ناراضی خواهد بود و ممکن است تصمیم بگیرد جراحی ترمیمی بینی انجام دهد که این جراحی عوارض خاص خود را دارد و باید تا جای ممکن از این کار پرهیز کرد.

 

 

ویژگی های جراح بینی خوب در تهران

 

یکی از مهمترین ویژگی های جراح بینی خوب در تهران برخوردار بودن از تبحر ،تجربه و دانش کافی می باشد.جراح بینی خوب در تهران باید با تکیه بر دانش و مهارت خود و با بررسی پوست و استخوان بندی بیمار ،بتواند بهترین روش جراحی را برای بیمارش تشخیص دهد تا بهترین نتیجه از نظر زیبایی و سلامتی برای بیمارحاصل گردد.

 

 

 

جراح بینی خوب در تهران باید حتما قبل از عمل یک جلسه مشاوره با بیمار ترتیب دهد و با توجه به سلامت و تنفس بیمار در مورد نحوه عمل و نوع عمل و نتیجه عمل مشاوره های لازم را به بیمار بدهد تا بیمار بتواند یک تصمیم واقع بینانه بگیرد.با رعایت نکات ذکر شده در انتخاب جراح بینی خوب در تهران  که از تجهیزات خوب در یک کلینیک خوب استفاده می کند می توانید درصد موفقیت جراحی بینی خود را بالا ببرید.

 

 

انتخاب جراح بینی خوب در تهران

 

عمل  بینی توسط متخصص جراح بینی خوب در تهران انجام می شود .جراح بینی خوب در تهران  نقش بسیار مهمی در نتیجه جراح خواهد داشت .برای انتخاب جراح بینی خوب در تهران باید تحقیقات لازم  را انجام دهید. برای اینکارشما می توانید به مطب جراح بینی خوب در تهران و همچنین سایت وی سر بزنید و نتیجه جراحی های قبلی وی را  ببینید و با بیماران قبلی از نزدیک صحبت کنید تا ببینید از نتیجه عمل خود راضی بوده اند یا خیر .

 

 

 

با انجام این کار ها می توانید جراح بینی خوب در تهران را انتخاب کنید و به موفقیت آمیز بودن عملتان کمک کنید.حتما بعد از انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.در کل مهمترین گام برای انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران، مصاحبه ،معاینه و مشاوره می باشد. جراح بینی خوب در تهران پس از اینکه نظر بیمار را در مورد بینی ایده آلش پرسید و انتظارات وی از عمل را متوجه شد ،با توجه به ظاهر صورت ، استخوان بندی  و سلامت بیمار،بهترین نوع عمل و بهترین روش جراحی را برای وی در نظر می گیرد.

 

 

 

 

ویژگی های جراح بینی خوب در تهران

 

جراح بینی خوب باید به شرایط بیمار نگاه کند و در صورتی که تشخیص داد بیمار از شرایط کافی برای عمل برخوردار نیست و عمل برای او مضر است،به هیچ وجه این کار را انجام ندهد.

 

 

جراحی بینی خوب در تهران باید دانش و تجربه کافی داشته باشد تا پس از جراحی زیبایی بینی مشکل تنفسی یا مشکلات دیگر برای بیمار به وجود نیاید.

 

 

جراحی بنی خوب در تهران با دارا بودن از دانش و تجربه کافی سبب می شود علاوه بر اینکه بیمار از ظاهر بینی خود پس از عمل راضی باشد،به سلامتی اش هم آسیبی نرسد.جراح بینی خوب در تهران می تواند با گذراندن دوره های تخصصی باعث افزایش مهارت خود شده ،و عوارض ناشی از عمل بینیی را به حداقل برساند و رضایت فرد از عمل بینی را به حداکثر برساند

 

 

جراح بینی خوب در تهران باید صبر و حوصله لازم را داشته باشد و معایب و مزایای عمل و نحوه عمل و … را به بیمار بگوید و سوالات بیمار را با صبر و حوصله جواب دهد.

آزمایشات قبل از جراحی بینی

 

جراح بینی خوب در تهران باید آزمایش های مورد نیاز قبل از جراحی را به بیمار تجویز کند تا بتواند در مورد وضعیت جسمی بیمار اطلاعات لازم را کسب کند و یا توجه به وضعیت او بهترین تصمیم را برای عمل بینی بگیرد.

 

 

 

جراح بینی خوب در تهران باید استانداردهای زیبایی را بشناسد و به تناسب بینی بیمار با سایر اجزای صورت توجه کند و زاویه مناسب بین لب و بینی را در نظر بگیرد چرا که این زاویه اگر درست رعایت شود سبب افزایش زیبایی بینی و چهره فرد می  شود.

 

 

در صورتی که جراحی بینی (رینوپلاستی ) به درستی انجام نگیرد بعد از گذشت مدتی فرد عمل ترمیمی بینی را انجام می دهد که عمل ترمیمی نسبت به جراحی اولیه هزینه بالاتر و عوارض بیشتری دارد. به همبن دلیل باید از همان ایتدا تمام حواس خود را چمع کنید و جراح بینی خوب و ماهر و کار بلد را انخاب کنید تا مجبور به جراحی ترمیمی نشوید.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *