هزینه اولترازد شکم

هزینه اولترازد شکم

هزینه اولترازد شکم: اولترازد هزینه نمی باشد ، بلکه هزینه اولترازد شکم نوعی سرمایه­ گذاری است . افرادی هستند که اولترازد را فقط عمل زیبایی می دانند  و همین باعث می شود قضاوت­‌های نادرستی در مورد اولترازد بکنند و هزینه اولترازد شکم را خیلی زیاد بدانند.

 

 

 

اگر از زاویه دیگر به اولترازد و هزینه اولترازد شکم نگاهی بیندازیم ، میبینیم هزینه اولترازد شکم هزینه بیهوده ای نیست.  بلکه نتیجه بعد اولترازد سبب می شود اعتماد به نفس و انگیزه و تحرک فرد افزایش یابد و درکل سبک و کیفیت زندگی فرد ارتقا می یابد  .

 

 

 

هزینه اولترازد شکم و زیبایی

 

اولترازد با از بین بردن ذخایر چربی و کاهش وزن فرد باعث زیبایی اندام فرد می شود و از بیماری هایی همچون همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­‌ها پیشگیری می کند و باعث کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می­‌شود.بنابراین متوجه می شویم که هزینه اولترازد شکم هزینه یک عمل زیبایی نیست بلکه علاوه بر زیبایی هزینه سلامتی نیز می باشد.

هزینه اولترازد شکم به  حجم توده چربی ،تعداد مناطقی از بدن که چربی دارند ، پزشک جراح ،تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرد وهمچنین هزینه اولترازد شکم به اینکه جراحی در کدام کلینیک یا بیمارستان انجام می شود بستگی دارد .

 

 

 

 

هزینه اولترازد شکم با قیمت های غیرعادی

 

 

اگر می خواهید خیالتان از بابت عمل و هزینه اولترازد شکم راحت باشد و از روش بهداشتی و بدون بازگشت استفاده کنید و عوارض کمتری را ببینید  ، باید حتما برای این کار نزد یک جراح حاذق بروید،هر چند که هزینه اولترازد شکم بالا باشد.همچنین  تبلیغاتی که در آنها ، داروهای لاغری و پک­ها و… توصیه می­ شوند ، به هیچ وجه قابل اعتماد نمی باشند  و ممکن است سبب ایجاد اختلالات در معده و مشکلات پوستی و… شود. طبیعی است که هزینه اولترازد شکم نسبت به روش های دیگر لاغری بالاتر می باشد  چون هزینه دستگاه و پزشک و بیمارستان و …. بالا می باشد.با اینکه هزینه اولترازد شکم بالا می باشد  اثرگذاری آن ماندگار می باشد.

 

 

هزینه اولترازد شکم و برداشتن چربی ها و نوع عمل باعث اضطراب فرد می شود .زمان هایی فرد نمی تواند با ورزش و رژیم های غذایی چربی های اضافی را از بین ببرد و در چنین مواقعی برای از بین بردن چربی ها ی اضافی و دست یافتن به اندام ایده آل سراغ روش های جراحی لاغری مثل اولترازد می رود .اولترازد به همراه عمل های جراحی پلاستیک دیگر مانند آبدومینوپلاستی یا تامی تاک و کوچک یا بزرگ کردن سینه و …. باعث زیبایی و  جوان شدن پوست می شود.

 

 

 

 

مراکز اولترازد در تهران

امروزه جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه پیکرتراشی اولترازد می باشد که می تواند در یک روز فرد را به تناسب اندام برساند  و در عرض یکساعت  شکم را صاف , زیبا و شش تکه کند. این دستگاه در مراکز اولترازد در تهران ،در زمان کمی  چربی ها را از بین می برد .به طور متوسط هر 1000 سی سی چربی در مدت زمان  10 دقیقه با دستگاه اولترازد در مراکز اولترازد در تهران تخریب می شود و از بین می رود.تمام اینها دلایل باا بودن هزینه  اولترازد شکم می باشند.

 

از مزایای اولترازد شکم

 

هزینه اولترازد شکم:از دیگر مزایای اولترازد در در مراکز اولترازد در تهران اینست که فرد بعد از جراحی اولترازد ،می تواند  از بیمارستان مرخص شود .همچنین در حین اولترازد نیازی  به بیهوشی بیمار نیست وتوسط  پزشک در مطب انجام می شود و نیازی به بیمارستان و اتاق عمل ندارد .و این دلیل دیگری برای بالا بودن هزینه اولترازد شکم می باشد.

 

 

اولترازد را می توان در مراکز اولترازد در تهران برای قسمت های  ظریف و حساس بدن مثل صورت و غبغب استفاده کرد  و چون در اولترازد از امواج طولی ایمن استفاده می شود،احتمال سوختگی صفر می باشد.این دستگاه می تواند در کمترین زمان چربی ها را از بین ببرد .به طور متوسط هر 1000 سی سی چربی در مدت زمان  10 دقیقه از بین می روند.دستگاه اولترازد می تواند در فرد  شکم زیبا , صاف و شش تکه ایجاد کند .

 

 

 

 

ایمنی دستگاه اولترازد

دستگاه اولترازد تنها دستگاهی است که تا به امروز قادر بوده است  با ایمنی بالا ، به صورت سطحی ،چربی ها را آب کند  و  چربی های سطحی بین عضلات شکم را از بین ببرد تا نمای شش تکه ایجاد کند. ولی دستگاه های دیگر پیکر تراشی ، به دلیل ایمنی پایین و ایجاد عوارض و ناصافی نمی توانند به صورت سطحی عمل کنند . اولترازد فشار منفی درسلول های چربی  ایجاد می کند که باعث  افزایش حجم ناگهانی در سلولهای جربی می شود که در نهایت  ، مرگ سلول های چربی را به دنبال دارد  .نکته قابل توجه این است که اولترازد فقط بر سلول های چربی تاثیر می گذارد  و تاثیری روی دیگر  بافت های بدن تاثیر ندارد  و تمام این عوامل بر روی هزینه اولترازد شکم موثر هستند.

 

 

 

تفاوت دستگاه اولترازد با دستگاه اینفراسونیک

هزینه اولترازد شکم:فرقی که  دستگاه اولترازد با دستگاه اینفراسونیک دارد در اینست که اولترازد با امواج اولتراسونیک طولی یا همان اولتراسونیک نسل سوم کار می کند و با فشار منفی ناگهانی و ایجاد حباب های زیاد شونده ،در زمان کمی باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود . اما  تکنولوژی قدیمی (1996)  اینفراسونیک ها بوسیله هوای فشرده ،حرکت کانولا ایجاد می کنند و با ضربات کانولا ( مانند لیپوساکشن های قدیمی که با ضربه عمل می کردند و باعث آمبولی و مرگ می شدند) سعی می کنند چربی را بکنند ولی باعث مرگ سلول های چربی نمی شوند.

 

 

 

مرگ سلول های چربی در اولترازد شکم

هزینه اولترازد شکم:در پیکرتراشی که به وسیله اولترازد انجام می شود سلول های چربی می میرند و به این دلیل امکان بازگشت آنها وجود ندارد ولی در پیکرتراشی با اینفراسونیک ها چون سلول چربی نمی میرند ،بنابراین امکان بازگشت آن ها وجود دارد .همچنین در اولترازد ،محل پیکر تراشی صاف و هموار می شود .در حالیکه در اینفراسونیک ها ,محل پیکر تراشی  ناصاف و ناهموار است .این دلایل سبب می شود هزینه اولترازد شکم با  وجود بالا بودن ارزش انجام دادن داشته باشد.

 

 

 

 

دلیل دیگری که سبب افزایش هزینه اولترازد شکم با  اولترازد می شود این است که اولترازد  در تمام نواحی  بدن و حتی  غبغب قابل انجام می باشد  اما  اینفراسونیک ها به دلیل ضربه و ایمنی بسیار پایین فقط در اندام های بزرگ قابل انجام هستند.و این دلیل دیگری  برای بالا بودن هزینه اولترازد شکم می باشد.

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *