کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه :همیشه برای اینکه یک سایز مناسب پروتز سینه را از کاتالوگ پروتز سینه انتخاب کنیم ،باید سایزی را از بین کاتالوگ پروتز سینه انتخاب کنیم که اندازه اش متناسب با بدن خودمان باشد . بنابراین پیدا کردن سایز مناسب پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه امری مهم می باشد چرا که در زیبایی فرد تاثیر گذار است و باید با جثه فرد هماهنگی داشته باشد و فرد مجبور نباشد به علت نارضایتی از نتیجه عمل ،اقدام به عمل دوباره پروتز سینه نماید.

 

 

 

عمل دوباره  پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه :طبق مطالعه ای که توسط شرکت ( Mentor)  از تولید کنندگان اصلی پروتز سینه در جهان  صورت گرفته است ، ۱۰% عمل های مجدد طی سه سال بعد از عمل پروتز سینه ، برای تغییر دادن اندازه یا شکل و فرم پروتز انجام شده است.در انتخاب سایز پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه ، باید دقت کنید  که هرخانمی در روشی  که خودش را  ارزیابی می کند با دیگر خانم ها  متفاوت است و ممکن سینه ای که از نظر یک خانم کوچک به حساب می آید ، از نظر خانم دیگری بزرگ به نظر برسد.بنابراین انتخاب سایز پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه  دربین  خانم ها متفاوت می باشد.

 

 

 

درمورد عمل پروتز سینه ،خیلی از خانم ها  از بابت  قضاوت ها و نظرات اطرافیان و خانواده خود استرس دارند و محافظه کارانه عمل می کنند ولی درهمه خانم ها اینگونه نیست  و دقیقا میدانند که انتظارشان از عمل چیست  و همان را دنبال می کنند و ترسی از بایت مورد قضاوت قرار گرفتن ندارند و هدف اصلی  از این جراحی را  رضایت و خوشحالی خود فرد می دانند و نه کس دیگر.

 

 

 

معیار انتخاب سایز پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه:همیشه مراحل انتخاب سایز پروتز سینه  از کاتالوگ پروتز سینه، با اندازه گیری پهنای سینه  و مورد ارزیابی قرار دادن پوشش نسج و پوشش نسج نرم و وضعیت بافت سینه آغاز می گرد و این اندازه گرفتن ،پهنای پروتز انتخاب شده را به  یک محدوده خاص محدود می کند .مثلا  فردی که پهنای سینه اش  ۱۲٫۵ سانتی متر است ، می تواند پروتزهایی با پهنای ۱۱٫۳ یا ۱۱٫۹ و همین حدود از کاتالوگ پرتز سینه ، بسته به سایزهای تولید شده در هر شرکت و ضخامت پوست و بافت زیرجلدی خود فرد ، انتخاب کند  و موارد بالای ۱۲٫۵ از کاتالوگ پروتز سینه عملا در مورد این شخص  منتفی است.

 

 

 

انتخاب بهتر سایز از کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه:در طی انتخاب سایز پروتز از کاتالوگ پروتز سینه اگر راجع به انتظاراتتان از عمل و سلیقه خو به پزشک بگویید ، می تواند سبب شود انتخاب بهتری داشته باشید .مثلا اگر پهنای سینه فرد ۱۲سانتی متر باشد، باید برای این پهنا ،علاوه بر وجود پروتزهای با پهنای مناسب ، برای هر پهنا ،انواع پروتز با برجستگی بالا ، متوسط و کم نیز وجود دارد . معمولا به ندرت از پروتز با برجستگی کم (low)  استفاده می شود.

 

 

 

طبق خواسته هایی که از نتیجه عمل به جراح می گویید ، او متوجه می شود که آیا انتخاب شما  محافظه کارانه یا غیرمحافظه کارانه است و همین راهنمایی ساده ، به انتخاب یا لااقل پیشنهاد میزان برجسته بودن و برآمدگی پروتز سینه کمک  بسیاری می کند.

 

 

 

به کار بردن  الگوها در انتخاب سایز پروتز سینه

کاتالوگ پر.تز سینه: در مطب یا شرکت ارائه دهنده پروتز ،از الگوها و کاتالوگ پروتز سینه استفاده می شود و اکثرا وقتی  بیمار یک سایز مناسب را امتحان می کند همان سایز را می پسندد  ،اما زمانی که  سایز کمی بزرگتر را از کاتالوگ پروتز سینه را امتحان می کند تغییر عقیده می دهد  و با انتخاب سایز های دیگر سردرگم می شود  و توان  تصمیم گیری اش پایین می آید.

 

 

 

تعیین محدوده سایز پروتزاز کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه:برای حل مشکل انتخاب سایز مناسب  پروتز سینه ،محدوده پروتز ها و کاتالوگ پروتز سینه ، اینگونه مشخص می شود که فرد با امتحان کردن از یک طیف بزرگ به سمت کوچک تر یا برعکس می تواند بفهمد  که کدام سایز برایش زیادی بزرگ یا زیادی کوچک است و در میان محدوده باقیمانده کاتالوگ پروتز سینه ، شکل و فرم و حالت قرارگیری نمونه ها در لباس یا سینه بند را بررسی می کند تا سایزی از گاتالوگ پروتز سینه را انتخاب کند که حس بهتری به او می دهد.

 

 

 راه حلی که برای انتخاب سایزمناسب پروتز از کاتالوگ پروتز سینه وجود دارد اینست که زمانی که پروتز سینه را تست می کنند از خودشان عکس بگیرند تا بتوانند در منزل با در اختیار داشتن وقت کافی و بررسی دقیق، سایز مناسب را انتخاب کنند.معمولا فردی که حجم سینه اش دارای بافت متوسطی است،به احتمال زیاد پس ازیک سال، پروتز 10 درصد از بافت رویی سینه را از بین می برد.البته این عدد نسبی است و با تجربه بدست آمده است.

 

 

 

۱۰% یک پروتز ۲۰۰ تا ۴۰۰ سی سی ،معادل یک سایز در پروتز سینه است ، دانستن این امر به خانمی که در انتخاب سایز از کاتالوگ پروتز سینه ،میان دو سایز تردید دارد  کمک می کند تا راحت تر پروتز را از کاتالوگ پروتز سینه انتخاب نماید.

 

 

 

آيا سينه با گذاشتن پروتزسينه  طبيعي به نظر خواهد رسيد؟

کاتالوگ پروتز سینه:معمولا میزان رضایتمندی از عمل پروتز سينه بالا می باشد .البته هر چه سايز پروتز با اندازه سينه و جثه فرد هماهنگ باشد نتیجه عمل طبیعی خواهد داشت و میزان رضایت فرد هم بالاتر خواهد رفت.

 

 

 

سوتین مخصوص برای پروتز سینه

به نظر برخی از جراحان متخصص زیبایی، بستن سوتین طبی پس از عمل پروتز سینه، کار پانسمان را انجام می دهد  و باعث می شود سینه و پروتز در بهترین وضعیت ممکن نگه داشته شوند. به این دلیل  باید تا 4 هفته بعد از عمل پروتز سینه ،  بصورت تمام وقت (24 ساعته) سوتین طبی استفاده کند  و بدون اجازه پزشک آن را کنار نگذارد. پزشکانی که استفاده از سوتین طبی بعد عمل را توصیه می کنند  ،معتقدند  که بستن آن سبب می شود  حرکات سینه و درد بعد عمل کمتر شود و روند بهبودی بیمار بعد عمل سریعتر صورت گیرد.

 

 

سایز مناسب سینه بند طبی

باید حواستان باشد سایز سینه بندتان مناسب باشد .چون در غیر اینصورت باعث فشار و درد بیشتر در سینه می شود و اثرات بالقوه خوب آن از بین می رود .پس از عمل پروتز سینه ،معمولا احساس سنگینی ناشی از پروتز در روی قفسه سینه بوجود می آید  و چون هنوز به این تغییر عادت نکرده اید ،امکان دارد احساس ناراحتی و عدم اطمینان داشته باشید. بنابراین  بستن سینه بند طبی مناسب در دوره ای چند هفته ای پس از عمل، باعث احساس راحتی شما تا زمانی می شود که به شرایط بدنی جدید خود عادت کنید.

در کل سینه بند طبی اثر ثابت شده علمی جهت بهتر کردن نتایج عمل جراحی یا جلوگیری از عوارض احتمالی پس از عمل را ندارد و تنها به توصیه پزشک تان و ترجیح خودتان می توانید از اثرات ذکر شده در بالا بهره بگیرید.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *